horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka

Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Konstelacja Skorpiona nadal będzie w niekorzystnym układzie z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół.

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Zapamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Ważnym omenem może okazać się odblask światła w dłoni członka rodziny.

Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień okaże się dla Skorpiona bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w domu. W umyśle Skorpiona narodzą się nowe idee finansowe. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody.

Nie oczekuj trudnej wizyty bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie drugiej połówki na długie lata.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W niedzielę rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym czasie. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. Nadchodzący czas w firmie Skorpiona, stanie się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Skorpiona wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Gwiazdy oznajmiają, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. Piątek to właściwy okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton, który systematycznie dostarcza powodzenie Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak łaskawy, bądź gotowy spore rozgoryczenie. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. O Skorpionie, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe zakupy. W wtorek znajomy zepsuje Ci plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. Dla Skorpiona ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

stopka