horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Merkury w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Dopilnuj by pić umiarkowane ilości kawy, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Dla Skorpiona najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

Przychodzi okres, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Saturn, który częstokroć przynosi szczęście Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Cię spore rozczarowanie.

Spróbuj tego tygodnia skupić się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Przekonasz się, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Masz pewną szansę odszukać pojedynczy, brakujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Saturn, który przeważnie przynosi dobrą passę Skorpionowi, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, bądź gotowy spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Saturna że zrealizowanie planów może okazać się nieco utrudnione. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z bliskimi. Niedobrym omenem może być pęk kluczy na stole u dziecka. Spotka Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Przygotuj się szybko do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. ...
więcej i więcej »

stopka