horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka

Przestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć.

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. Pozytywnym znakiem stanie się szklany przedmiot w kieszeni umundurowanego człowieka.

Mars, który systematycznie dostarcza pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. Zwróć uwagę by pić więcej mleka, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo oddziaływują mocno na Twój spokój wewnętrzny.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Tydzień w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Skorpiona bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek podczas których możesz odpocząć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. zbliżającym się czasie okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Samotne osoby spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie partnera na długie lata. Nawet jeśli niedawno gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staraj się pić nieco mniej soków, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoją aurę. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie intymne. Zapamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać w pracy. W myślach Skorpiona pojawią się nowe koncepcje finansowe. Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. ...
więcej i więcej »

stopka