horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka

O ile marzysz o własnym biznesie, to teraz jest na to świetny etap na tego typu wyzwania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna.

Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Niedobrym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni starego człowieka.

W środę znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Poczujesz, że dzięki pomocy rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Przestań przywoływać minione czasy, a zauważ teraźniejszość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż niedługo mogą być pomocne. Neptun sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Wkrótce odbędzie się długa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja krytyka osób jest projekcją.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przesiadywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata. Dobrym omenem może okazać się roślina w torbie przyjaciółki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na aktywną wycieczkę do parku. Oczekuje na Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania. O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty wyjazdu. Egzaltacja Urana w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka