horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny

Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu pieniędzy.

Nadchodzi dzień, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Skorpionowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

Spodziewaj się miłej niespodzianki od członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Skorpion ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy.

Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno piątek. W sobotę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym dniu. Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie umieją ci pomóc.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wycieczkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Skorpion poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Księżyca masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Ten tydzień dla Skorpiona to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie przyjaciół. Zmiany będą dziać się w niespodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest to genialny okres na takie działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej piątek. Skorpion ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Spotka Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

stopka