horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny

Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Choćby ostatnio dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Znajoma kobieta w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie.

Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje.

Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. Niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. Pluton, który często przynosi dobrą passę Skorpionowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak szczodry, przygotuj się na spore rozczarowanie.

Już niedługo przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Pozycja centralna Marsa w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da się odczuć negatywnym wpływem. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą pozbawić Cię energii.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli myślisz o kupnie domu, to właśnie jest na to idealny czas na takowe działania. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno wtorek. Wkrótce pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą się przydać. W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek nowego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wspólne wpływanie na Skorpiona planety Jowisz oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Saturna że zrealizowanie postanowień może okazać się opóźnione. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 34. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Zanotuj sobie aby do soboty zakończyć wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

stopka