horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Skorpion ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały.

Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Masz pewną szansę znaleźć pojedynczy, brakujący element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 23.

Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Skorpion ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy.

W czwartek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Ważna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 4. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Merkurego będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od znajomych szacunku. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, stanie się okresem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Zmiany będą działy się w łagodnym czasie, jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Skorpionie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Dla Skorpiona najbliższy czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na ananasy, te owoce mogą dać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

stopka