horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny

Single spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom celów. Czeka na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć należy odrzucić uczucia.

Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia.

Pij nieco więcej herbaty, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają znacząco na Twoje zachowanie. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 12. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek.

Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Merkury w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Skorpion ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Nie siedź do późna przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe zadania o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Plany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. O Skorpionie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz dużym zmianom celów. Skorpion ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień w firmie Skorpiona, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy tydzień stanie się dla Skorpiona bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest to idealny etap na tego typu postanowienia. Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka