horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Panny

W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. Wydarzenia będą dziać się w powolnym tempie, jakby od lat na to czekały.

Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. O Skorpionie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości.

W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona narodzą się nowe idee finansowe. Skorpionowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia.

Dobrym sygnałem stanie się element biżuterii w szufladzie przyjaciela. Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Plutonem co wpłynie na życie zawodowe. Masz nikłą szansę zobaczyć ważny, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz minimalną szansę odszukać ważny, pasujący element do ciekawej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się mocno ułatwione. Dzięki pozytywnemu układowi Saturna najbliższy tydzień, da Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. We wtorek w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania o tej porze. Najbliższy czas w firmie Skorpiona, okaże się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Skorpiona wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Słońce ułoży się w takim układzie względem Wenus że wykonanie planów okaże się nieco utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W wtorek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Gwiazdy oznajmiają, że Skorpionowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych. Nadchodzi okres, żeby rozpocząć uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

stopka