horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa

Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Wenus że spełnienie postanowień okaże się bardzo ułatwione.

Plany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej idź na aktywną przechadzkę po lesie. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Skorpion poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty.

O Skorpionie, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Za parę dni czeka Cię krótka podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie projekcją. Masz pewną szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany element do pięknej mozaiki którą jest twoja praca.

Jeżeli ostatnio gnębiły Cię przeróżne przypadłości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Skończ rozpamiętywać minione czasy, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeśli marzysz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały moment na wiążące postanowienia. Doświadczysz, że dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Nawet jeśli niedawno gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pluton, który często dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym okresie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore niepowodzenie. Zmiana położenia Merkurego w znaku Skorpiona która niedawno się wydarzyła już wkrótce da o sobie znać słabym wpływem. Merkury sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym modyfikacjom planów. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. Dopilnuj by pić rozsądne ilości piwa, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu mają wpływ mocno na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

stopka