horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj teraz uwagę na pomidory, ponieważ mogą pozbawić Cię sił witalnych.

Jowisz w kombinacji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. Masz nikłą szansę zobaczyć ważny, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twoje życie.

Zanotuj sobie by do soboty zakończyć wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek nowego rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń.

Merkury nie sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Oczekuj niemiłej wizyty znajomego z zagranicy. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie środa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Zwróć uwagę by pić nieco mniej wody, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają znacząco na Twoje samopoczucie. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Doświadczysz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Znajoma koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Skorpiona narodzą się świeże idee finansowe. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Autorytatywna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić tej znajomości pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, iż przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W głowie Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Pozycja centralna Jowisza w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da o sobie znać negatywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka