horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa

Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy przyjaciół.

Sobota to odpowiedni termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w nadchodzącym czasie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe.

Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę nad wodę. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przebywać z dzieckiem. W myślach Skorpiona narodzą się nowe pomysły finansowe.

W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. Zmiany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Przekonasz się, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz małą nadzieję odnaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoja rodzina. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. Zmiany będą dziać się w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn w koniunkcji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Wydarzenia będą działy się w powolnym czasie, jakby od dawna na to czekały. Układy konstelacji oznajmiają, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na pomarańcze, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Wiarygodna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż jej. W najbliższych dniach spróbuj rozsądnie podzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz sporą nadzieję odnaleźć pewien, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w ciekawym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka