horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa

Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom planów.

Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 8. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Spotęgowane wpływanie na siebie planety Neptun oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

W zbliżającym się okresie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na podróże. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Single spod znaku Skorpiona w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na długie lata.

Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy. Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, ale też więzi z przyjaciółmi. Saturn, który częstokroć przynosi powodzenie Skorpionowi, w najbliższym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Dla Skorpiona nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W głowie Skorpiona narodzą się nowe pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Niedługo będzie miała miejsce długa wędrówka, podczas której zrozumiesz, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, iż dzięki pomocy kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Ważnym znakiem będzie zagubiony przedmiot w samochodzie członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać w pracy. W głowie Skorpiona narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka