horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Lwa

Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych.

Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Nadszedł czas, żeby rozpocząć inaczej pokazywać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy.

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

Skorpion ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee finansowe. Saturn, który częstokroć przynosi szczęście Skorpionowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak dobry, bądź gotowy wielkie niepowodzenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadejdzie wkrótce dzień, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych przykrości. W środę rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten czas. Za parę dni przydarzy Ci się umysłowa podróż, na której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób będzie słuszna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Mars nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Finansowo najbliższe dni będą okresem straconych nadziei. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć pojąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor fioletowy, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Wiarygodna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

stopka