horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. Skorpionowi raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na szybką wycieczkę w teren. Pij nieco mniej alkoholu, to zadziwiające, ale napoje zasadniczo mają wpływ znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w rzadkim układzie z Wenus co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Skorpion ma na początku tego tygodnia obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Zmieniasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie planów będzie bardzo przyspieszone.

Dla Skorpiona najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Masz jedyną sposobność poprawić nie jedynie swoje wnętrze, lecz również relacje z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to genialny okres na takowe działania. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie ważne sprawy. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Masz obecnie perspektywę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz także układy z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. W wtorek znajomy zepsuje Tobie plany, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Skorpiona to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. Słońce ustawi się w takim położeniu do Jowisza że zrealizowanie postanowień będzie bardzo ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Nadchodzący czas w firmie Skorpiona, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka