horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym zmianom planów.

Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 48. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy.

Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć spokojniej pokazywać swoje przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, ale też układy z bliskimi.

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być początkiem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj do późna przed laptopem, lepiej idź na szybką wędrówkę do lasu. Pij umiarkowane ilości kawy, to zadziwiające, ale płyny od czasu do czasu wpływają w znacznym stopniu na Twoje zachowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Egzaltacja Merkurego w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Dla Skorpiona ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Już niedługo narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zapamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. W najbliższych dniach spróbuj rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Skorpionowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną za miasto. Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

stopka