horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. Nadszedł czas, by zacząć aktywnie pokazywać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Zaprzestań roztrząsać minione czasy, a dostrzeż to co teraz, oraz podtrzymuj układy, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie umieją ci pomóc.

Wenus, który częstokroć dostarcza pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie wtorek. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto.

Wspólne działanie na siebie planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W piątek po południu układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją ci pomóc. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niedługo narodzi się w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na podróże. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. W środę rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym dniu. ...
więcej i więcej »

stopka