horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje.

Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Skorpionowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy.

W zbliżającym się okresie próbuj więcej czasu przebywać w domu. W umyśle Skorpiona pojawią się świeże koncepcje finansowe. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje zawodowe. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele.

Przestań analizować minione czasy, natomiast doceń teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. Nadszedł okres, by rozpocząć głośno pokazywać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz małym modyfikacjom planów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom planów. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej piątek. Jowisz w kombinacji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to świetny okres na takowe wyzwania. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się dobrze na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie najbliższe dni będą okresem straconym. Merkury w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

stopka