horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Skończ przywoływać to co było, a zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o układy, bo niebawem mogą być użyteczne.

Pewna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić przyjaźni pomóż tej osobie. Merkury w układzie z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Jeżeli ostatnio trapiły Cię różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia .

Niedobrym sygnałem będzie portfel na stole u osoby, którą lubisz. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Masz nikłą nadzieję zobaczyć jeden, poszukiwany kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoja rodzina.

W niedzielę po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym zmianom planów. Spotka Skorpiona głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę emocje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Skorpion poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz niespodziewanym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Masz minimalną szansę odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoje życie. Autorytatywna kobieta w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W głowie Skorpiona narodzą się nowe idee zarobkowe. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Neptuna że zrealizowanie planów będzie nieznacznie utrudnione. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Nie oczekuj zawodowej niespodzianki od bliskiego z zagranicy. Zakończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast doceń przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

stopka