horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka

W piątek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Jeżeli sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych szacunku.

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na zachowanie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na pomidory, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. Dla Skorpiona najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może środa.

Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 72.

Masz pewną szansę odszukać jeden, poszukiwany element do pięknej konstrukcji którą jest twój własny świat. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie partnera na długie lata. Saturn w zestawieniu wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Najbliższy czas w firmie Skorpiona, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Skorpiona wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ustawi się w takim położeniu do Neptuna że wykonanie postanowień okaże się nieco opóźnione. Mars, który przeważnie przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie prawdopodobnie piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skończ rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ już za parę dni mogą być pomocne. W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. Nadchodzi dzień, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty podróży. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

stopka