horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka

Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj znajomości, bo niebawem mogą być pomocne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Ważna postać w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przyszły tydzień dla Skorpiona to początek unikalnego okresu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z mądrości i informacji.

W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Skorpiona narodzą się świeże koncepcje finansowe. Jowisz pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach materialnych.

Jowisz w kompozycji z Wenusem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Masz jedyną możliwość uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale również kontakty z przyjaciółmi. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo incydentów związanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to start niepowtarzalnego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Konstelacja Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Zaprzestań rozpamiętywać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz dbaj o znajomości, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozycja centralna Urana w znaku Skorpiona która niedawno miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym działaniem. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozytywnym sygnałem stanie się portfel w torbie osoby, którą lubisz. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

stopka