horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka

W czwartek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na długą wycieczkę nad wodę.

W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Egzaltacja Jowisza w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już niedługo da się odczuć pozytywnym wpływem. Skorpion ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu.

Masz małą nadzieję odszukać istotny, poszukiwany kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Przychodzi czas, by rozpocząć spokojniej pokazywać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce krótka wyprawa, podczas której zrozumiesz, iż Twoja opinia osób będzie nieprawdziwa. O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona narodzą się nowe pomysły finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Masz obecnie możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także więzi z bliskimi. Pamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne formalności. Opatrzność być może niedługo wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się szybko na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać w domu. W umyśle Skorpiona narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz niepowtarzalną szansę podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz także więzi z rodziną. Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Skorpion ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Autorytatywna osoba w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni pomóż tej osobie. W nadchodzącym tygodniu staraj się większość godzin spędzać w pracy. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe pomysły finansowe. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości alkoholu, pamiętając że, płyny od czasu do czasu działają bezpośrednio na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

stopka