horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka

Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Masz obecnie sposobność poprawić nie tylko swoje wnętrze, ale również układy z rodziną. Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Zapamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś ostatnim czasy. Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy.

Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że wykonanie postanowień może okazać się mocno przyspieszone. Single spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Skorpion ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu.

Masz dużą szansę znaleźć ważny, pasujący kawałek do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie. Zakończ roztrząsać to co było, a dojrzyj to co teraz, i pielęgnuj koneksje, bo niebawem mogą być pomocne. Finansowo ten tydzień będzie czasem straconym.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe przygody. Dokładność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych zmian. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wkrótce pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe wyzwania. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie dobrego imienia. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych szacunku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku. Dla Skorpiona najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie środa. W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane realizowanie dużych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka