horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Byka

Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę wydumasz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty wycieczki.

Dlatego, że sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Skorpion ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Skorpionowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych.

Przestań wspominać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być pomocne. W tym tygodniu naucz się uczciwie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na mandarynki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii.

Dla Skorpiona ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, lepiej udaj się na szybką przechadzkę po lesie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Staranność i pedantyzm osób spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się początkiem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Spróbuj tego tygodnia skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Poczujesz, że dzięki pomocy rodziców nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuj niespodziewanej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Konstelacja Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie zawodowe. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Neptuna że wykonanie postanowień okaże się utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie osoby, której nie lubisz. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 83. ...
więcej i więcej »

stopka