horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Nie oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z innego miasta. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia.

Dla Skorpiona najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Pozycja centralna Urana w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem.

Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 21. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na mandarynki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych.

Mars, który częstokroć przynosi szczęście Skorpionowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak hojny, czeka Cię duże rozgoryczenie. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto. Masz nikłą nadzieję zobaczyć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Zaprzestań rozgrzebywać dawne dzieje, a zauważ to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być pomocne. W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w najbliższym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. Finansowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Masz teraz sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, lecz też układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Przestań wspominać dawne dzieje, a dojrzyj teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, bo niedługo mogą być pomocne. Dla Skorpiona nadchodzący czas to okres spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W sobotę po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. Jowisz w koniunkcji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek unikalnego okresu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz informacji. ...
więcej i więcej »

stopka