horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Dla Skorpiona ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Już niedługo zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię zakupy. Jeżeli sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych zrozumienia.

Wzajemne oddziaływanie na Skorpiona planety Jowisz i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie dużych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek. Skorpion ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych.

O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Układy konstelacji mówią, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. nadchodzącym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie dużych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek. Wkrótce czeka Cię duchowa wędrówka, na której dowiesz się, że Twoja krytyka przyjaciół jest niesprawiedliwa. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i ostrożnym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

We wtorek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany o tej porze. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Masz teraz możliwość wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz też układy z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmieniasz się tak długo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Przyszedł dzień, by rozpocząć inaczej pokazywać własne myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 29. O ile marzysz o kupnie domu, obecnie jest na to genialny moment na tego typu postanowienia. We wtorek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

stopka