horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Zaprzestań rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9.

Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Już wkrótce odbędzie się krótka podróż, na której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób jest właściwa. Ważnym omenem stanie się szklanka wina w samochodzie znajomego.

Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę nad wodę. Piątek to dobry termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. Zapamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Jeżeli sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Niedobrym znakiem będzie szklanka wina w samochodzie umundurowanego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skorpion ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Działasz tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację. Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

stopka