horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Słońce ustawi się w takim układzie względem Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się opóźnione. Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Merkury w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. W środę w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany na ten czas. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Pamiętaj aby do soboty wykonać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Zmiany będą działy się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

Przygotuj się dobrze do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. W najbliższym czasie odbędzie się duchowa wędrówka, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie niepoprawna. Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to zaczątek niepowtarzalnego etapu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Mars, który częstokroć przynosi pomyślność Skorpionowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zaprzestań rozpamiętywać przeszłość, natomiast doceń to co teraz, oraz dbaj o znajomości, gdyż niedługo mogą się przydać. Pozycja centralna Saturna w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną z dawna spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

stopka