horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Sobota to dobry termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć.

Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Pozycja centralna Urana w znaku Skorpiona która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Zapamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny gdyż wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Układy konstelacji pokazują, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu majątku. W środę nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku.

Przestań rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż już za parę dni mogą być pomocne. Słońce znajdzie się w takim układzie do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się mocno ułatwione. Masz obecnie szansę podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także relacje z rodziną.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ważna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości pomóż tej osobie. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością piątek. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpion ma w tym tygodniu obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Sobota to odpowiedni okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Spodziewaj się miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie szansę poprawić nie jedynie własne wnętrze, ale także układy z rodziną. Zmiany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Samotne osoby spod znaku Skorpiona w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na długie lata. Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozczarowanie. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

stopka