horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana

Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na całe życie.

O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej wtorek. Przychodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Pozytywnym znakiem może być drobna moneta na stole u osoby, której nie lubisz. Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie.

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor żółty, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Finansowo nadchodzące dni będą okresem straconym. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, zamiast tego wybierz się na krótką wycieczkę po parku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Skorpiona to zaczątek nowego etapu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub doświadczeń. Jeżeli ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz informacji. Skorpion ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, iż przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Ważna osoba w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na długie lata. Saturn, który często przynosi szczęście Skorpionowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak dobry, przygotuj się na duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

stopka