horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to jest na to znakomity okres na tego typu postanowienia. Tydzień w pracy Skorpiona, okaże się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Plany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. Dobrym sygnałem może być szklany przedmiot w samochodzie znajomego. Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w rzadkim układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół.

Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Skorpion poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. W środę nieznajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Słońce sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Wzajemne działanie na Skorpiona planety Neptun i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Zwróć uwagę by pić inne ilości herbaty, to zadziwiające, ale napoje zasadniczo wpływają mocno na Twoje ciało.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Skorpiona bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych zrozumienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 14. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Oczekuj miłej niespodzianki od znajomego z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. O ile myślisz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały okres na takowe decyzje. W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

stopka