horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana

Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

nadchodzącym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty spotkania. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi do kina. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor żółty, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Spotka Skorpiona głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko pojąć należy zdecydować się na emocje. Skorpion ma w tym tygodniu obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych.

Przestań rozgrzebywać przeszłość, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być użyteczne. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. W środę po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania na ten dzień.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Skorpionowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych pomocy. Możesz spodziewać się trudnej zmiany ze strony gościa z innego miasta. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Saturn w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Na weekend spróbuj uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz obecnie szansę poprawić nie tylko swoje wnętrze, lecz także relacje z przyjaciółmi. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. Skorpion ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

stopka