horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana

Autorytatywna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Saturn oznacza zmniejszone szansę na sukces. Przyszedł czas, żeby zacząć głośno wyrażać swoje emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

W środę w południe szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy. Pozytywnym sygnałem stanie się szklany przedmiot w kieszeni znajomego.

Nie siedź zbyt długo przed komputerem, lepiej idź na aktywną wędrówkę w teren. Skorpionowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz dużym zmianom zamiarów.

Na weekend spróbuj rozmyślnie podzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 2. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie zamiarów może okazać się nieznacznie ułatwione. Jeżeli myślisz o własnej firmie, obecnie jest to doskonały moment na wiążące wyzwania. Mars, który częstokroć przynosi pomyślność Skorpionowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na morele, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Merkurego że wykonanie postanowień będzie opóźnione. Niedobrym omenem stanie się portfel na stole u znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę w teren. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Zwróć uwagę by pić więcej piwa, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu działają znacząco na Twoje przepływy energetyczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. Skorpion ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

stopka