horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana

Układy konstelacji mówią, że Skorpionowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. Skorpion ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Plany będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od lat na to czekały. nadchodzącym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty wycieczki.

Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem dużych szans. Ważna persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Pozycja centralna Saturna w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już teraz da o sobie znać mocnym oddziaływaniem.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Wenus, który częstokroć przynosi powodzenie Skorpionowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozgoryczenie. Masz właśnie szansę uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również układy z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie oczekuj ciekawej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Wkrótce przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Na weekend spróbuj uczciwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Rak zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niedługo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Niedługo zaistnieje w Tobie wizja spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący czas w pracy Lwa, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy tydzień okaże się dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Nie oczekuj towarzyskiej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Panna Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor zielony, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Waga Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Skończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj układy, bo wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor biały, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. W czwartek wieczorem Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje plany na ten czas. ... więcej i więcej »

Ryby Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić więzi odmów jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych pomocy. W zbliżającym się okresie staraj się dużą ilość czasu spędzać w pracy. W głowie Skorpiona narodzą się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe zadania które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i małym zmianom planów. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Plany będą przebiegać w szybkim czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. W sobotę po południu układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka