horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Barana

Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Uważaj by pić rozsądne ilości wody, to zadziwiające, ale płyny czasami oddziaływują znacząco na Twój spokój wewnętrzny.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu majątku. Ważna osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć przyjaźni odmów jej.

Tydzień nie sprzyja zakupom i dużym zmianom celów. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Wkrótce pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Spotka Skorpiona teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Niedługo zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu najbliższych nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz jedyną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz również relacje z rodziną. Masz nikłą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Byk W poniedziałek wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj trudnej wizyty znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Ważnym omenem może okazać się element biżuterii w kieszeni znajomego. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wenus, który częstokroć przynosi pomyślność Lwu, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 11. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie na pewno piątek. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Skorpion Pij rozsądne ilości mleka, wbrew pozorom płyny zasadniczo mają wpływ w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem dawno spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Wiele znaczącym omenem może okazać się szklanka wina w dłoni osoby, którą lubisz. Zwróć uwagę by pić nieco więcej piwa, pamiętaj że, płyny czasami wpływają bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Koziorożca narodzą się świeże pomysły finansowe. Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Ryby W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Skończ przywoływać przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Skorpion przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Piątek to odpowiedni czas do samotnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Saturna że spełnienie planów okaże się nieco przyspieszone. Spotka Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko zrozumieć należy oddalić chłodne kalkulacje. Niedługo przydarzy Ci się umysłowa wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka osób jest słuszna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Przyszły tydzień dla Skorpiona to zaczątek niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Poczujesz, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Przestań roztrząsać minione czasy, natomiast doceń przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, bo niedługo mogą się przydać. Masz nikłą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

stopka