horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. Merkury w koniunkcji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna.

Uczysz się tak długo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Nadszedł czas, żeby zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pozycja centralna Jowisza w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem.

Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet możesz liczyć na poprawę. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Uranem co wpłynie na życie rodziny.

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. Dla Skorpiona najbliższy czas to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Jowisz i Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Samotne osoby spod znaku Barana w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Jeśli marzysz o własnej firmie, to jest na to doskonały okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na życie bliskich. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Rak W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Już wkrótce przydarzy Ci się krótka wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja ocena ludzi jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Działasz tak szybko, że inni nie potrafią ci pomóc. Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć głośno wyrażać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie sposobność uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, ale też więzi z przyjaciółmi. Dla Panny najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 2. Wzajemne wpływanie na Wagę planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zaprzestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, lecz też znajomości z przyjaciółmi. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najlepsza liczba na ten tydzień to 62. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Ten tydzień dla Wodnika to początek nowego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Ryby W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Sobota to właściwy czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przekonasz się, iż dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Zakończ roztrząsać przeszłość, a dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż niebawem mogą być przydatne. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W czwartek po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W niedzielę rano dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany na ten czas. Zakończ rozpamiętywać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje zawodowe. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć uwagę na jagody, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka