horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 4. Dla Skorpiona ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może poniedziałek.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. Zmiany będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od dawna na to czekały.

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Oczekuje na Skorpiona teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje.

Przekonasz się, iż dzięki pomocy koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Egzaltacja Marsa w znaku Skorpiona która jakiś czas temu miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Pamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Neptuna że wykonanie planów może okazać się mocno utrudnione. Nadchodzi czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Byk O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to wspaniały okres na wiążące postanowienia. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się krótka wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi jest słuszna. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na życie intymne. Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Rak Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej udaj się na krótką przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Lew Przyszły tydzień dla Lwa to start unikalnego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy i doświadczeń. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Panna Masz pewną nadzieję odszukać pojedynczy, brakujący element do pięknej mandali którą jest twoja praca. Przyszły tydzień dla Panny to start unikalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Waga Przygotuj się szybko do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu spędzać w domu. W głowie Wagi narodzą się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Strzelec Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od gościa z zagranicy. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Koziorożec W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to genialny etap na wiążące działania. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. Wodnikowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 22. Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przebywać na siłowni. W myślach Skorpiona pojawią się świeże idee zarobkowe. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieco utrudnione. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. Masz małą nadzieję odszukać pewien, brakujący element do ciekawej układanki którą stanowi twoja praca. W czwartek rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Neptuna że wykonanie zamiarów będzie nieco utrudnione. Nie siedź całymi dniami przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Skorpiona ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Skorpionowi słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Nadszedł okres, by zacząć wyrażać własne przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka