horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju.

O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Pewna osoba w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Neptun i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

Najbliższy czas w pracy Skorpiona, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień okaże się dla Skorpiona bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Spotka Skorpiona teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Merkurego masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Jeśli myślisz o kupnie domu, to teraz jest to znakomity okres na takie wyzwania. W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Skorpiona pojawią się świeże pomysły finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Uczysz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Byk Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Jeśli marzysz o własnej firmie, aktualnie jest na to znakomity czas na takowe decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 2 0. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Czeka na Raka przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Finansowo nadchodzące dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Lew Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Nawet jeśli ostatnio dosięgły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Panna Spotęgowane wpływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone szansę na porażkę. Jowisz w układzie z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Waga Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Masz właśnie szansę podreperować nie jedynie własne nastawienie, ale również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna spodziewanych roszad. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego masz szansę na czas ukończyć swojecele. ... więcej i więcej »

Strzelec Zmiana położenia Merkurego w znaku Strzelca która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Konstelacja Koziorożca krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. ... więcej i więcej »

Wodnik Niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Jeżeli ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Ryby W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Czeka na Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W bieżącym okresie nie zalecane jest realizowanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona narodzą się świeże pomysły finansowe. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na podróże. Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od innych pomocy. Zapamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka