horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Jeśli sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Skorpion przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Spodziewaj się zawodowej przygody ze strony bliskiego z innego miasta.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje spotkania. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie poniedziałek.

Staraj się pić nieco mniej soków, wbrew pozorom płyny od czasu do czasu wpływają w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Ważna koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić przyjaźni pomóż jej. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Nadchodzący czas w firmie Barana, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Barana wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Byk Księżyc nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w samochodzie członka rodziny. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest to znakomity moment na takowe działania. ... więcej i więcej »

Rak Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. Rakowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Lew Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Lwu wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Lew doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Wenus sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. ... więcej i więcej »

Panna W przyszłym czasie nie polecane jest rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na rekreację. Finansowo nadchodzące dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Wagi wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Merkury w kombinacji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Wenus pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych przykrości. Znaki na niebie oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą dziać się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dla Wodnika nadchodzący czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie dzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Poczujesz, iż dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Gwiazdozbiór Skorpiona chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na życie zawodowe. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę w góry. W piątek w południe szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż zmień swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pewna osoba w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Skorpiona to zaczątek nowego rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub informacji. Nadejdzie wkrótce czas, żeby zacząć inaczej pokazywać swoje przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Nie siedź do późna przed telewizorem, lepiej wybierz się na długą przechadzkę po lesie. ...
więcej i więcej »

stopka