horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie podzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy.

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem dawno zapowiadanych roszad. Plany będą przebiegać w szybkim czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody.

Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Nadejdzie wkrótce okres, żeby zacząć inaczej pokazywać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu.

Wkrótce przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Skorpionowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Za parę dni przydarzy Ci się krótka wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób jest projekcją.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Byk Najbliższy czas w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dobrze przemyśleć.Tydzień okaże się dla Byka wielce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Gwiazdozbiór Byka ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie przyjaciół. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno poniedziałek. Wenus, który przeważnie przynosi pomyślność Bliźniętom, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Lew W zbliżającym się okresie postaraj się większość godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Panna Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W wtorek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Waga W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. Saturn w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Plany będą przebiegać w łagodnym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz teraz możliwość poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, ale także znajomości z bliskimi. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Ryby Spotka Rybę teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko pojąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie partnera na całe życie. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Urana że spełnienie postanowień okaże się bardzo utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie dużych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Doświadczysz, iż przez pomoc układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Skorpion przekona się, że z pomocą znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Przyszły tydzień dla Skorpiona to początek nowego etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Skorpiona nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych roszad. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

stopka