horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Dla Skorpiona ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę do parku.

Saturn, który systematycznie przynosi pomyślność Skorpionowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na wielkie niepowodzenie. Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Jeżeli ostatnio trapiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyzwania. Plany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat miało to nastąpić.

W bieżącym okresie nie polecane jest rozpoczynanie dużych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na rekreację. Masz dużą nadzieję zobaczyć pewien, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Wkrótce narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmieniasz się tak szybko, że inni nie umieją cię zrozumieć. Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. ... więcej i więcej »

Byk W wtorek znajomy pogorszy Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dobrym sygnałem może okazać się szklanka wina na zdjęciu u przyjaciółki. Nie przesiaduj do późna przed laptopem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę do parku. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to start nowego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz informacji. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od znajomych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Słońce znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie postanowień będzie nieco ułatwione. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend naucz się rozsądnie dzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Najbliższy tydzień w pracy Panny, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze. Nadchodzący tydzień okaże się dla Panny wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Waga Przygotuj się starannie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na koncert. Jowisz, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Wadze, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Cię duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Skorpion Jowisz, który systematycznie przynosi powodzenie Skorpionowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na duże niepowodzenie. Dla Skorpiona ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Strzelec Pewna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości odmów tej osobie. Strzelec ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. Saturn, który często dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak hojny, czeka Cię spore rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Wodnik Gwiazdozbiór Wodnika nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie intymne. Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Ryby Samotne osoby spod znaku Ryby w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na poziomki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpion ma w tym tygodniu obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Pewna postać w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż jej. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości piwa, to zadziwiające, ale napoje czasami działają niematerialnie na Twoją aurę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przekonasz się, iż dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Zakończ roztrząsać przeszłość, a dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż niebawem mogą być przydatne. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Czeka na Skorpiona teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W niedzielę rano dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany na ten czas. Zakończ rozpamiętywać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

stopka