horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Przekonasz się, iż dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Zakończ roztrząsać przeszłość, a dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż niebawem mogą być przydatne. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji.

Skorpionowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Słońce sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych.

O Skorpionie, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. Układy konstelacji pokazują, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. Już niedługo narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Jowisz w kompozycji z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować uczucia. Zmieniasz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią ci pomóc.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Ci , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Skorpion ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Przychodzi czas, by rozpocząć spokojniej wyrażać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Skorpiona ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. Merkury w koniunkcji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

stopka