horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Przychodzi czas, by rozpocząć spokojniej wyrażać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Skorpionowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie piątek.

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo ogarnąć powinno się zdecydować się na uczucia. Jeżeli sami się nie cenimy oczekujmy od znajomych zrozumienia. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

Dopilnuj by pić umiarkowane ilości mleka, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają znacząco na Twoje zachowanie. W najbliższym tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje podróży. Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Skorpionowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak dobry, bądź gotowy spore rozczarowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Byk Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być przydatne. Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W środę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem dużych szans. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Lwu będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Lwu umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Niebawem czeka Cię ważna podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. Najbliższy tydzień w firmie Panny, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień okaże się dla Panny wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 36. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ... więcej i więcej »

Skorpion W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Zapamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Strzelec Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei. Skończ wspominać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przychodzi okres, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, że z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zwiększone szansę na sukces. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na grejpfruty, ponieważ mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Złym omenem stanie się zagubiony przedmiot w dłoni osoby, którą lubisz. Przyszły tydzień dla Skorpiona to start unikalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości oraz informacji. Nadchodzi czas, żeby rozpocząć inaczej wyrażać swoje przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego wybierz się na szybką wycieczkę w teren. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, iż dzięki wsparciu koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Zakończ roztrząsać przeszłość, a dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż niebawem mogą być przydatne. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W czwartek po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz również kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

stopka