horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony znajomego z zagranicy. Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

W przyszłym tygodniu odbędzie się krótka podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena przyjaciół jest projekcją. Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, obecnie jest na to znakomity etap na wiążące postanowienia. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Zmiany będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 2. Saturn pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych.

Koniec tygodnia to właściwy czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu spędzać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeśli sami się nie cenimy oczekujmy od pozostałych przykrości. Wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, na której zrozumiesz, iż Twoja ocena niektórych osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Byk Gwiazdozbiór Byka krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. Masz obecnie perspektywę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, ale także układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadszedł dzień, żeby zacząć aktywnie wyrażać swoje uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz także znajomości z przyjaciółmi. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Lew Doświadczysz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Przestań roztrząsać dawne dzieje, a dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj znajomości, bo lada dzień mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Panna Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Najbliższy czas w firmie Panny, okaże się czasem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie.Tydzień okaże się dla Panny bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Jeśli myślisz o nowej pracy, to teraz jest na to wspaniały okres na wiążące postanowienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Piątek to odpowiedni okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W weekend postaraj się sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Wodnik Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce znajdzie się w takim układzie względem Merkurego że zrealizowanie postanowień okaże się nieznacznie opóźnione. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie perspektywę poprawić nie tylko własne nastawienie, ale także kontakty z rodziną. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Poczujesz, iż przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przebywać na siłowni. W myślach Skorpiona pojawią się świeże idee zarobkowe. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieco utrudnione. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Skorpion doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Nie siedź godzinami przed telewizorem, lepiej wybierz się na aktywną przechadzkę po parku. Przygotuj się szybko na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Neptuna że wykonanie zamiarów będzie nieco utrudnione. Nie siedź całymi dniami przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę do parku. ...
więcej i więcej »

stopka