horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przebywać na siłowni. W myślach Skorpiona pojawią się świeże idee zarobkowe. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieco utrudnione. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Masz teraz perspektywę podreperować nie tylko swoje wnętrze, lecz też więzi z bliskimi.

Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno poniedziałek. Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze. Najbliższy czas stanie się dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy.

Zapamiętaj by do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś ostatnim czasy. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Nie oczekuj ciekawej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Plany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od lat na to czekały. W nadchodzącym okresie próbuj większość czasu przesiadywać w pracy. W myślach Skorpiona pojawią się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Neptun nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Samotne osoby spod znaku Skorpiona w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spodziewaj się niemiłej przygody ze strony znajomego z zagranicy. Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 4. Dla Skorpiona ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie być może poniedziałek. ...
więcej i więcej »

stopka