horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Neptun nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Samotne osoby spod znaku Skorpiona w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze.

Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. O Skorpionie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Przekonasz się, iż przez pomoc układu planet nie ma spraw niemożliwych do załatwienia.

Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie początkiem dawno oczekiwanych roszad. nadchodzącym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie środa.

Już niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Uważaj by pić umiarkowane ilości kawy, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Dla Skorpiona najbliższy tydzień to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Niedługo pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie swoje wnętrze, ale również relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Byk Najbliższy tydzień w pracy Byka, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór dokładnie. Nadchodzący tydzień okaże się dla Byka bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Nadchodzi dzień, by rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Rak Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Przyszły tydzień dla Raka to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Lew W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy tydzień w pracy Panny, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień stanie się dla Panny wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Pozytywnym znakiem może okazać się zagubiony przedmiot w mieszkaniu umundurowanego człowieka. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna kobieta w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej odmów jej. Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić więcej herbaty, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. Pamiętaj aby do niedzieli wykonać wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Wodnik Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Finansowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Masz minimalną szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Skorpiona ten tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Saturna że zrealizowanie postanowień będzie bardzo utrudnione. W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się tygodniu staraj się więcej godzin przebywać na siłowni. W myślach Skorpiona pojawią się świeże idee zarobkowe. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieco utrudnione. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koniec tygodnia to odpowiedni czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odpocząć. Masz małą nadzieję odszukać pewien, brakujący element do ciekawej układanki którą stanowi twoja praca. W czwartek rano szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

stopka