horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i pielęgnuj koneksje, bo już za parę dni mogą być pomocne. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Skorpiona pojawią się świeże koncepcje finansowe.

Przygotuj się szybko na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Nie siedź do późna przed laptopem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w teren.

Pewna kobieta w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi odmów tej osobie. Dzięki pozytywnemu układowi Marsa zbliżający się tydzień, przyniesie Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Skorpion przekona się, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 55. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od lat na to czekały. Przekonasz się, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pozytywnym omenem okaże się szklanka wina na zdjęciu u przyjaciela. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zmian. Gwiazdozbiór Byka nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie rodziny. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Tydzień nie sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom celów. Jowisz w kombinacji z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Rak Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Wspólne oddziaływanie na Raka planety Jowisz i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na porzeczki, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Masz teraz sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, ale także kontakty z przyjaciółmi. Już niedługo zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoją aurę. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Strzelec Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. Nadchodzi okres, by rozpocząć głośno pokazywać własne uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Egzaltacja Neptuna w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć pozytywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, które doznałeś w ostatnim czasie. Ważna persona w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie staraj się dużo więcej czasu spędzać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się świeże idee finansowe. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Czeka na Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W bieżącym okresie nie zalecane jest realizowanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. W nadchodzącym okresie postaraj się większość godzin przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona narodzą się świeże pomysły finansowe. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka