horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Czeka na Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania.

Masz pewną szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet.

Koniec tygodnia to właściwy okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odpocząć. Pewna kobieta w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić znajomości pomóż tej osobie. W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin spędzać na siłowni. W głowie Skorpiona narodzą się świeże koncepcje zarobkowe.

Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Zmiana położenia Saturna w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da o sobie znać słabym wpływem. Jowisz pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się niemiłej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Najbliższy tydzień w pracy Skorpiona, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy czas stanie się dla Skorpiona bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pozycja centralna Wenus w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko pojąć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i pielęgnuj koneksje, bo już za parę dni mogą być pomocne. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać w pracy. W myślach Skorpiona pojawią się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

stopka