horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Pozycja centralna Wenus w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym wpływem. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

Nie spędzaj czasu całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną przechadzkę do lasu. Emocjonalnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. Masz właśnie perspektywę wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, lecz również więzi z przyjaciółmi.

Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe dolegliwości to teraz dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. W najbliższym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wyjazdu. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Jeśli myślisz o własnym biznesie, to jest to idealny okres na tego typu działania. Oczekuj trudnej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Pewna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Egzaltacja Jowisza w znaku Byka która niedawno się wydarzyła już teraz da o sobie znać słabym wpływem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto. Ważna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Rakowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Rak doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach naucz się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. Tydzień w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Panna Masz nikłą nadzieję odszukać jeden, poszukiwany element do ciekawej układanki którą jest twoja praca. Merkury w kombinacji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Waga Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej idź na szybką przechadzkę do lasu. We wtorek po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Skorpion Pij inne ilości wody, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Układy konstelacji mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Dla Strzelca najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych szacunku. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Gwiazdy mówią, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Pozycja centralna Merkurego w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W bieżącym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zbliżający się tydzień, da Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Skorpion poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wzajemne wpływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Czeka na Skorpiona głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, lepiej udaj się na aktywną wycieczkę do parku. ...
więcej i więcej »

stopka