horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion

Wiele znaczącym znakiem stanie się roślina w ręku umundurowanego człowieka. Oczekuj niemiłej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Skorpion ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych.

Doświadczysz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej udaj się na długą przechadzkę po parku. W piątek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym czasie.

Zmiana położenia Urana w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym oddziaływaniem. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 15. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun i Merkury oznacza zwiększone szansę na sukces.

Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną z dawna zapowiadanych roszad. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Masz małą szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do pięknej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Spotka Barana teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko pojąć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Byk Zakończ roztrząsać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Masz nikłą szansę znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uczysz się tak długo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzi dzień, by rozpocząć pokazywać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wzajemne oddziaływanie na Raka planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Niedobrym omenem może być drobna moneta w ręku przyjaciółki. Nadszedł czas, żeby rozpocząć głośno wyrażać swoje myśli. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Panna Zapamiętaj by do soboty wykonać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Ponieważ sami się nie szanujemy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Waga Dopilnuj by pić rozsądne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny czasami działają w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Skorpion Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Staraj się pić inne ilości mleka, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zmiana położenia Jowisza w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym wpływem. Ważnym znakiem może być szklany przedmiot w dłoni członka rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Dopilnuj by pić mniej soków, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają w znacznym stopniu na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Ryby W środę nieznajomy zepsuje Ci , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Niebawem przydarzy Ci się ważna wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia ludzi jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Gwiazdozbiór Skorpiona chwilowo będzie w ciekawym układzie z Wenus co wpłynie na życie zawodowe. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pewna osoba w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka